Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Nasze wiadomości

MŁODZIEŻOWY PUCHAR LATA - 2 tura. WYNIKI KOŃCOWE.

Aktualności | 2014-09-07 | Publikujący: Koło PZW Grodków

 

Obfity deszcz opóźnił rozpoczęcie 2 tury zawodów dla dzieci

MŁODZIEŻOWY PUCHAR LATA.

Nie odstraszył jednak 25 zawodników i ich opiekunów, którzy schronili się pod parasolami i drzewami spokojnie oczekując sygnału do  rozpoczęcia zmagań. W trakcie zawodów świeciło nawet słońce, które pod koniec zawodów ponownie zastąpiły deszczowe chmury – śpieszono się więc z ważeniem złowionych ryb i ogłoszeniem wyników.

Zawody 2 tury w klasyfikacji indywidualnej wygrał Dawid Waliduda z dobrym jak na dwugodzinne zawody wynikiem 2640 pkt. Drugie miejsce zajął Kacper Bartoszyński, a trzecie Damian Waliduda. W klasyfikacji zespołowej zwyciężył Filip Wolny z tatą Pawłem, wyprzedzając Maję Śnieżek wędkującą z dziadkiem Stanisławem i Nel Baron łowiącą w parze z dziadkiem Wiesławem.

 

Podsumowano także wyniki obydwu tur zawodów zaliczanych do klasyfikacji MŁODZIEŻOWEGO PUCHARU LATA.  W indywidualnej klasyfikacji końcowej pierwsze trzy miejsca zajęli najlepsi w dzisiejszych zawodach.

Zwyciężył Dawid Waliduda, który pokonał różnicą wagi łącznej złowionych ryb Kacpra Bartoszyńskiego. Trzecie miejsce zajął Damian Waliduda.

100_3801.jpg          100_3799.jpg

Klasyfikacja zespołowa:

1.    1.  Maja Śnieżek – Stanisław Rachwał

2.       2.  Nel Baron – Wiesław Gajewski

3.          3.  Klaudia Wiącek – Jacek Sęk

Najmłodszym uczestnikiem imprezy był trzyletni Alex Hutnik.

Wszyscy biorący udział w zawodach otrzymali od organizatorów paczki ze słodyczami, od kolegi Eugeniusza Kowalczuka spławiki, a najlepsi w zawodach i klasyfikacji końcowej nagrody rzeczowe.

Puchary dla zwycięzców klasyfikacji łącznej ufundował pan Łukasz Adamowski – mają one wartość szczególną, ponieważ zostały własnoręcznie przez niego  wykonane.

Wyniki w załącznikach.

 

 

Poleć znajomemu

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin