Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

Napisali o nas w Tygodniku Lokalnym 7Dni

W 24 numerze Tygodnika Lokalnego 7Dni opublikowano artykuł o naszej imprezie z okazji Dnia Dziecka którą zorganizowaliśmy na akwenie Rogi. Cały artykuł zamieściliśmy w załączniku pod tekstem, a cały numer Tygodnika 7Dni można przejrzeć na naszej stronie w Facebooku.  Mimo, że autor tekstu popełnił drobny błąd w podtytule, to całość tekstu czyta się z przyjemnością, szczególnie gdy widziało się zadowolone i uśmiechnięte dziecięce buzie. Każde dziecko zostało obdarowane wędką i akcesoriami wędkarskimi, ufundowanymi przez koło i zaprzyjaźniony sklep wędkarski.  Dla nikogo nie zabrakło też słodyczy, napojów i pizzy, która przecież jest tak uwielbiana przez dzieci. Program imprezy był przygotowany przez Zarząd Koła i jak widać po publikacji - mógł się podobać.  W artykule, poinformowano czytelników o naszej szkółce młodzieżowej, której zajęcia zaczną się wraz z nowym rokiem szkolnym. Jeżeli już jesteśmy przy szkółce, to dziś prezesi naszego koła odwiedzili siedzibę nadleśnictwa Kędzierzyn-Koźle która znajduje się w Starej Kuźni. Wyjazd był związany właśnie ze zbieraniem materiałów i doświadczeń związanych z edukacją ekologiczną i pracami nad propagowaniem ekologii wśród młodzieży, co będzie jednym z tematów zajęć naszej szkółki.  Chcemy, by nasze jeziorko w Rogach pełniło właśnie taką rolę, pokazywało piękno natury w postaci nie zmienionej przez buldożery i koparki. Kąpielisko i boiska niech będą, ale na osiedlu Kuźniczki, czy przy hali Azoty, my chcemy zachować naszą wodę w niezmienionej postaci  tak, by ptactwo miało gdzie gniazdować, a ludzie mogli wypocząć w ciszy, bez zgiełku i bez betonowych atrakcji w pobliżu.  

źródło logo: Tygodnik Lokalny 7Dni 

Poleć znajomemu

Załączniki

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (3)

 • darek63 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  Staszku przecie jasno napisałem że mają takie prawo, i jak na razie nic na to nie poradzimy.Pozdrawiam do zobaczenia nad wodą.

 • silesius Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  silesius

  Darek, a gdzie np. mają łowić wędkarze, którzy należą do koła które nie ma wody pod opieką ? Poza tym, jako działacz i strażnik SSR, wiesz również że wędkarze w większości należą do jednej organizacji po nazwą PZW. Łowią gdzie chcą i gdzie mają prawo które nabyli zapisując się do organizacji wędkarskiej. Inna sprawa była by jeżeli jeziorko stanowiło by czyjąś własność prywatną, to wtedy jego właściciel stanowił by prawo. Co do karpia, to on w naszej części Europy jest od dawna, więc czemu uważasz że to nie rodzimy gatunek ? Ty karpiarz i takie rzeczy mi tu smarujesz :-P...czepiłbyś się tilapii i suma afrykańskiego w polskich wodach :)...pozdrawiam, serdecznie, Stachu.

 • darek63 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 0 + / -

  darek63

  Można i tak,bez koparek,boisk,parkowania łodzi,zarybiania karpiem(nierodzimy gatunek)itd. Tylko natura prawda. A moje pytanie jest takie? To proszę zapewnić swoim wędkarzom możliwość łowienia tam gdzie opłacają swoje karty wędkarskie. Oczywiście myślę o stawku w Rogach, Dębową zostawcie w spokoju. Wędkarze z koła które opiekuje się Dębową też mażą o czymś takim. Taka jest prawda niestety,ale kto by tym się interesował. Mają do tego prawo.Pozdrawiam.

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin