Tweety na temat @pzworgpl

Logowanie

0

Aktualności

RZUTOWCY Z KOŁA OTMĘT NA I HALOWYCH ZAWODACH RZUTOWYCH W GRODKOWIE

HALOWE ZAWODY RZUTOWE O PUCHAR BURMISTRZA GRODKOWA

LGR OPOLSZCZYZNA SPONSOREM CYKLU ZAWODÓW HALOWYCH

 

 

 

 

 

 

27 stycznia 2013r. w Grodkowie odbyły się I HALOWE ZAWODY RZUTOWE o Puchar

Burmistrza Grodkowa. W imprezie udział wzięli rzutowcy z Koła Otmęt.

Prawie 60 osób biorący udział w zawodach, zważając na to iż od piątku w naszym

województwie rozpoczęły się ferie zimowe, to ogromny sukces organizatorów

Koła Grodków oraz Komisji ds. Młodzieży przy ZO PZW w Opolu.

Do rozegrania pozostały jeszcze 2 tury, 16.02.2013r. w Ozimku i 2.03.2013r.

w Gogolinie.

Miejmy nadzieję że nasi zawodnicy w całym cyklu osiągną dobre wyniki.

 

Poleć znajomemu

Zdjęcia

Dodaj komentarz

Informacja
Tylko zalogowani użytkownicy mogą dodawać komentarze.

Komentarze

Komentarze (9)

 • silesius Data dodania: 7 lat temu Oceń: 4 + / -

  silesius

  Marku, ja się nie boję krytyki i nie boję sie strzepić jezyka tam gdzie to ma sens. Mnie rownież wiele spraw wkurza, i czasem jest to walka z wiatrakami. Myślę że jest metoda by to jakoś poskładać w dobrze naoliwioną maszynę, ale tylko konkretami, nie nadzianiem kosy na sztorc i pójściem na armaty. Każdy beton da się skruszyć.
  Sukcesów na rybach :)

 • marek_sz Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  Jeśli chodzi o sprawę ,w której zabrał głos rzecznik prasowy PZW, to wpisy zostały ale niestety nie wszystkie. Tak więc nie dokońca jest jak mówisz. Oczywiście jeśli myślimy o tych samych wpisach. Zresztą nieważne bo doskonale wiemy, że ideałów nie ma, a postrzępić język czasem warto byle nikt w tym uporczywie nie przeszkadzał. Pozdrawiam

 • silesius Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  silesius

  widocznie moderator prezentacji kola Otmęt uznał twój wpis za niezgodny z regulaminem. Kiedyś u mnie pisaleś co chcialeś napisac i wpisik jest do dziś, więc są rozne oblicza demokracji w PZW. Pozdrawiam

 • marek_sz Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  Dla mojego kołóa nie robie nic ale pośrednio i bezpośrednio dla wędkarstwa wiele chociarz to już inna historia i bynajmniej nie temat, o którym chciałbym albo bynajmniej mógłbym się chwalić. Co do picia wódki to już twoja sprawa nie neguje tego ani nie pochwalam ale przyznać musisz, że to o niej wspomniałeś i stąd ta moja złośliwość . Co do całej tej naszej dyskusji to żyjemy w czasach,w których każdemy wolno się wypowiedieć i bardzo mi się niepodoba jak ktoś usuwa moje wpisy. To są uroki demokracji ale niestety w naszych szeregach pełno jest jeszce ludzi, którzy tego nie rozumieją! Być może moje wpisy nie były zbyt pochlebne ale to nie powód aby je usuwać i tyle w temacie!!

 • silesius Data dodania: 7 lat temu Oceń: 4 + / -

  silesius

  marek_sz, piję za swoje, nie piję na rybach i piję z tymi z którymi chcę się napić. To raz, a dwa , to alkohol uważam za dobry rozpuszczalnik, a nie środek na zabijanie siebie. W chemii pracuję więc starczy mi tego że wdycham syfy. Na rybach odpoczywam, łowię je, czasem zjadam więc nie popadam w skrajne poglądy. Wędkarstwo uwazam za hobby. Po poprzedniej epoce mam bliznę na plecach, a nie tylko wspomnienia. Chcesz inaczej ? to rób sobie w swoim kole co tylko chcesz, innych za ich pracę nie krytykuj, obojętnie co robią. Pochwal się tym co Ty robisz w kole, a potem pogadamy. Prywatnie dla mnie zawody rzutowe mają do wędkarstwa tyle co pływanie..i widzisz tez mam swój sceptyczny stosunek do tego. Ale szanuję tych co te zawody organizują, i tych co uczestniczą w nich. Wędkarze mogą organizować nawet zawody w jedzeniu pizzy na czas, i zawsze to będzie impreza zorganizowana przez wędkarzy.

 • marek_sz Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  No proszę! Kolejne koło rodem z poprzedniej epoki. Nieładnie usuwać niepochlebne wpisy. Nie o taką "Polskiem walczylim". Żal mi was panowie! Co do wódki ,........ to głodnemu chleb na myśli:)!!! Ja nadal uważam, że wędkarstwo rzutowe, to nie wędkarstwo. Tak samo jak internetowagra " Na ryby" niewiele ma wspólnego z ich łowieniem. Nic bym nie miał przeciw temu ale jak już wcześniej wspomniałem w moich wpisach, które zresztą zostały sprytnie usunięte, uważam że jest to marnowanie związkowych pieniędzy, które można by wydać np. na zarybianie. Choć kolega silesius pewnie wolałby wydać je na wódkę :)! No cóż każdy ma swój pomysł na wydawanie wspólnych pieniędzy i co najlepsze wszystkim się wydaje, że ich propozycje są najlepsze ! W razie wątpliwości polecam się na przyszłość :)))!!!

 • silesius Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  silesius

  jedni łowią ryby, inni bawią się wędką na hali. Co komu do tego co robią z swoim wolnym czasem ? A pieniędzy starczy dla wszystkich, a jak komuś nie starcza, to mniej na wódkę a więcej dla dzieci.

 • darek63 Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  darek63

  Co byś ty jeden z drugim zaproponował tym dzieciakom? Może macie jakiś pomysł? A jak nie masz to nawet się nie odzywaj.

 • fuksik Data dodania: 7 lat temu Oceń: 3 + / -

  Chwała dla organizatorów -byłem i oglądałem osobiście -ale co to ma wspólnego z wedkarstwem?
  Chyba to że maja wedke w rękach.Przecież można to nazwać też zawody rzutu do celu -ale myślę że za tym ida niezłe pieniadze na organizacje i promocję "sportu" .Niezłe jaja

Nasze Menu

Nasze wiadomości

Ostatnio komentowane wiadomości

Nasi członkowie

Nasze zdjęcia

Ilość odwiedzin